Česky English Magyar

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura nemazat! > SEPARACE OLEJŮ

Suparator® - nejúčinnější separátor oleje

Čištění a odmašťování mycích van se používá ve všech průmyslových odvětvích.  Optimální vyčištění je základní podmínkou k zajištění kvality výrobku. Schopnost čisticího zařízení odmastit díly se tím rychleji snižuje, čím více oleje a mastnoty současně se špínou (např. prach a zbytky z broušení)  je absorbováno čisticím zařízením Optimální a rychlé oddělení oleje  je proto nezbytností.
Nezávislý výzkum prokázal (Nezávislý výzkum prováděný Toxic Use Reduction Institute (TURI) na University of Massachusetts) , že Suparator®   je nejefektivnější separátor oleje a mastnoty na trhu. Olej je separován z lázně během několika minut, čímž se minimalizuje kontaktní čas oleje s lázní. Tím se dosáhne čistějších dílů a maximální životnosti lázně, která nemusí být měněna z důvodu nasycení olejem a mastnotou.
Chytrý patentovaný design zařízení Suparator®, společně s patentovaným odpěňovačem Suparskim®, umožňuje odstranit dokonce i malá množství oleje a mastnoty z mycí nebo čisticí lázně.  Zvyšování nákladů na likvidaci odpadů dělá separaci olejů ekonomickou dokonce i z menších čisticích operací. To je důvod, proč je Suparator® používán stále více v tolika odlišných průmyslových odvětvích. Může být použit i pro čištění odpadních vod a chladících okruhů.

Vodní mycí lázeň není sama o sobě nákladná, ale související náklady mohou ovšem být podstané, například náklady na vyprázdnění, nové naplnění a zahřátí. Největší nákladovou položkou je likvidace odpadu použité mycí lázně, náklady na nekvalitu a opravy výrobků.   Suparator® udržuje mycí lázeň bez oleje - to znamená  bezproblémové čištění Vašich výrobků po mnohem delší dobu. Suparator® prodlužuje životnost Vaší mycí lázně 4-10 krát.

suparator.png

Systém zařízení Suparator®se odlišuje v mnoha základních řešeních od jakéhokoliv jiného konvenčního odlučovače. Například patentovaný odpěňovač Suparskim®, který se atomaticky přizpůsobí hladině lázně ve vaně.
Díky této unikátní konstrukci je vrchní vrstva ve vaně rychle odvedena do zařízení Suparator®, kde je olej oddělen z mycí lázně během minut. To je důležité, protože konvenční separátory akumulují olej na povrchu lázně po dlouhou dobu. To dává dostatek času zachycené špíně jako je prach a zbytky z broušení, oddělit se z oleje a přejít znovu do vodní fáze. Olej a nečistoty se akumulují v lázni, způsobují snížení její účinnosti,  což se nakonec projeví nečistými výrobky.  
Pouze Suparator®    udrží prací lázeň dostatečně účinnou oddělením oleje dříve, než se špína stačí usadit. Suparator® udržuje trvale  koncentraci oleje v lázni na nízké úrovni, bez ohledu na to, jak dlouho ji používáte.

Suparator® vyžaduje o trochu větší investici než koncenční odlučovače, ale její návratnost je rychlejší díky lepší kvalitě Vašich výrobků, prodloužené životnosti prací lázně a tím i nižším nákladům. Výsledkem je, že Suparator® má návratnost zhruba jeden rok, ale většinou kratší.
Je to díky čistšímu procesu a také proto, že Suparator® je beúdržbový a proto se splácí rychleji.

Srdcem zařízení Suparator® je pasivní konstrukce bez pohyblivých částí. Protože Suparator® nepoužívá filtr nebo membránu, je opravdu bezúdržbový. Čištění se provádí příležitostně, neboť díky tomu, že je olej rychle oddělován, špína nedostane šanci sedimentovat uvnitř jednotky. Pro aplikace, kde je velmi vysoké znečištění, je možné zařízení doplnit automatickým proplachem, který prakticky vyloučí nutnost čištění.  

Nyní nabízíme další novinky! Qfilter a Qmag.

Více informací o Qfiltru najdete ZDE

Více informací o Qmagu najdete ZDE

VIDEOUKÁZKA ZDE