Vyhledat v katalogu

Vyhledat v katalogu

Fulltextové vyhledávání

Česky English Magyar
Drobečková navigace

Úvod > TECHNOLOGICKÁ MAZIVA > MAZIVA IRMCO > PRODUKTY IRMCO > IRMCO GEL

IRMCO GEL

IRMCO GEL® je čistá, bezolejová technologie tvarovacího filmu, která je alternativou k tradičním mazivům z živočišných tuků a pigmentovým pastám pro nejnáročnější ohýbání a tvarování trubek i jiných profilů. 

Řízená aplikace – spotřeba snížena až o 50%

Díky unikátní přirozené přilnavosti filmu na kov a aplikovatelnosti IRMCO automatizovaným integrovaným aplikátorem může být snížena spotřeba až o 50%.. Nekonzistentní a nadměrná aplikace a s tím spojený odpad a nešistota jsou tak odstraněny.

Snížení nákladů na nástroje 25%

Film poskytuje souvislou ochrannou vrstvu na povrchu nástroje, zvyšuje životnost jádra formy a zápustky v průměru o 25%.

Čistá montáž – sváření bez mytí

Čistý tenký film poskytuje lepší stav povrchu pro sváření a montáž. Výrobní studie používající MIG, TIG, a odporové sváření prokázaly, že v některých případech může být prováděno sváření bez mytí.* Opravy svárů a předělávky kvůli reziduím maziv mohou být eliminovány nebo významně sníženy.

Zlepšené čištění dílů a kvalita lakování

Snížení nákladů na chemikálie o 50% – film maziva se lehce odstraní vodou nebo středním alkalickým prostředkem. Čištění i chemikálie pro přípravu fungují lépe a vydrží déle než se musí systém vyčistit.Je menší množství plechové látky a náklady na její likvidaci jsou až o 50% nižší . Zlepší se kvalita laku a reklamace na kvalitu lakovaného povrchu jsou odstraněny.

O 200% méně toxické – splňuje požadavky ISO 14001

IRMCO GEL® eobsahují žádný olej ani další látky zmíněné v SARA Title III Section 313 Přehled toxických chemikálií. To umožňuje významnou redukci objemu čisticích chemikálií, snížení nákladů na zacházení s odpady a s tím spojené odpovědnosti.

Přípravek Aplikace
IRMCO GEL ® 980 000 Ohýbání trubek a lehké ražení
IRMCO GEL ® 980 301 Ohýbání trubek s úzkým poloměrem a ze speciálních materiálů
IRMCO GEL ® 980 020 Tekutý gel na ohýbání trubek a lehké tváření konců
IRMCO GEL ® 980 460 Ohýbání trubek z hliníku a některé speciální aplikace

Zajímají mě bližší informace o produktu IRMCO GEL:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů