Česky English Magyar

Fulltextové vyhledávání

Vyhledat v katalogu

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura nemazat! > Katalog > Filtrační zařízení > Q Filter - filtrace mycích lázní povrchových úprav

Q Filter - filtrace mycích lázní povrchových úprav


Qfilter je řešení pro filtraci hodnotných kapalin, jak jsou chladiva strojů a vodní mycí lázně. Zařaďte Q­filter do Vašeho procesu a kapalina zůstane čistá. Vaše výhoda: snížení nákladů a zvýšení kvality výrobků.

Jedinečný transportní systém zajistí bezproblémovou instalaci a posun filtrační látky. Můžete si vybrat ze širokého sortimentu kvalit a typů filtrační látky takže můžete používat optimální filtrační látku pro váš proces.

Inteligentní řídící systém

Řídí filtrační proces a postupné zvyšování podtlaku  pod filtrační tkaninou a tím předchází jejímu ucpání  a podporuje správnou tvorbu filtračního koláče. Díky tomu můžete odstranit více nečistot s menším množstvím filtrační látky.
Perfektní těsnění a tvorba filtračního koláče způsobuji mnohem lepší filtraci. Můžete tak odstranit jemnější nečistoty a ve větším množství. Udržíte vaši lázeň výrazně čistější.

Výhody:

Kompaktní: Potřebujete pouze málo prostoru na instalaci.
Efektivní:  Nízká spotřeba filtrační tkaniny díky optimálnímu řízení filtračního procesu.
Účinný:  Vynikající filtrace díky perfektnímu těsnění a kontrole procesu. 
Energeticky úsporný: Méně než poloviční spotřeba energie.
Ekonomický: Nízké provozní náklady a dlouhá životnost mycí lázně.

Chytrý systém

Jedinečný, patentovaný transportní systém posouvá filtr bez problémů celým strojem, dokonce i při vysokém podtlaku a průtoku. Může být použit široký sortiment kvalit filtračních látek bez rizika přetržení nebo protržení.
Výměna filtru je prakticky jediná věc, kterou musí uživatel dělat. Zavedení nové role filtru do stroje je téměř automatické, jak je vysvětleno výše.
Vedle nákladů na filtrační látku jsou náklady na filtraci činěny zejména náklady na likvidaci odpadu. Protože při likvidaci odpadu je velice důležitá hmotnost je nezbytné, aby filtr a separovaný materiály byly co nejvíce vysušeny.  
Q­filter takového vysušení dosahuje bez dodatečných nákladů nebo přídavného zařízení.
Díky téměř vzduchotěsné konstrukci čisté komory potřebuje Q­filter pouze malou vývěvu s nízkým příkonem a při tom je dosaženo optimálního řízení podtlaku.